
258 000 ₴
Подрібнювач рослинних залишків призначений для подрібнення залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні поля.
Переваги:
Робочі органи із зносостійкої сталі.
Високоякісні комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Транспортна швидкість | 20 км/год |
| Потреба в потужності трактора | 90 к.с. |
| Маса порожнього агрегату | 2050 кг |
| Маса заповненого | 2350 кг |