
153 000 ₴
Культиватор навісний КПН-5,6 призначений для міжрядної обробки посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур, посіяних з міжряддями 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням грунту.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску і обгумовані катки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду, передбачений варіант використання культиватора для суцільного обробітку з використанням плоскоріжучих лап односторонніх.
Переваги нашого культиватора:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Група | Середні |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Швидкість руху (транспортна) | 15 км/год |
| Потужність трактора | 90 к. с. |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Вага | 900 кг |