
499 000 ₴
Диски діаметром 560 мм. імпортного виробництва виготовлені з БОР-яка містить стали мають підвищений ресурс роботи.
Кожен диск встановлений на індивідуальній стійці, що забезпечує стабільну роботу борони на полях з великою кількістю рослинних залишків виключаючи забивання междискових простору.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2100 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дискова борона |
| Ширина захвату | 3.3 м |
| Кількість рядів | 2 |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 14 см |
| Кількість дисків/зубів | 20 шт. |
| Потужність трактора | 90 к. с. |
| Продуктивність | 3.8 |
| Робоча ширина захвату | 3.3 |
| Діаметр робочих органів (мм) | 514 мм |