








16 149 ₴
Вологомір Wile 55 один з найпопулярніших в асортименті компанії Farmcomp. Сфера застосування - вимірювання відсоткового вмісту вологості зернових, зернобобових та олійних культурах в польових умовах, під час збору врожаю, а також зберіганні і переробці зерна.
Прилад працює на основі диэлькометрического методу вимірювання. Через вимірюваний зразок пропускається високочастотний змінний струм, далі вимірювач перетворює отримане значення відсоток вологості за допомогою заздалегідь відомих значень, які занесені в пам'ять у вигляді таблиць. Для кожного типу зерна застосовується окрема таблиця.

Кроме того, проведение замеров с помощью wile 55 не требует особых навыков -- для этого засыпьте образец в измерительный цилиндр, включите прибор, выберите тип зерна и дождитесть результатов замеров. Более детально этот процесс описан в инструкции, а так же на видео ниже. Кроме того, на боку устройства прикреплена краткая инструкция и список культур, процентный показатель вместимости влаги в которых можно измерить прямо из коробки.
С помощью этого влагомера можно произвести замер 16 видов зерна и семян. Кроме того, вы можете внести изменения, заменив одну из заранее определенных культур любой другой.
В комплект поставки ходят:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип | Контактний |
| Робоче середовище | Зернопродукти, Насіння зернових культур |
| Принцип вимірювання | Діелькометричний метод |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 5 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 45 % |
| Крок виміру | 0.5 % |
| Похибка, ± | 0.5 % |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Температурна компенсація | Так |