
127 000 ₴
Плуг призначений для якісної обробки ґрунту, а саме: перемішування шарів ґрунту, збагачення його киснем.
Основне завдання плуга — перевернути верхній шар землі. Оранка зменшує кількість бур'янів, розпушує і робить грунт більш м'якою і податливою, полегшує подальший посів. В процесі оранки пошкоджуються вже тронувшиеся в ріст, але ще недостатньо зміцніли однорічні бур'яни. Крім того, оборот пласта землі сприяє переміщенню непроросших насіння бур'янів у нижній (більш глибока) шар родючого грунту, що, в свою чергу, створює додаткову перешкоду на шляху проростання бур'янистих трав — багато насіння при цьому гинуть.
Технічні характеристики плуга
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1800 мм |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Тип | плуг |
| Продуктивність | 2.1 |
| Робоча швидкість | 14 |
| Кількість корпусів | 4 шт |
| Ширина захвату корпуса | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 950 кг |