








270 000 ₴
Каток ККШ-6 призначений для прикочування верхнього шару ґрунту з одночасним подрібненням утворилися грудок і частковим вирівнюванням поверхні (видалення гребенів після плугів)
Використання цієї техніки вітчизняного виробництва є простим, зручним і доступним за вартістю рішення для сільгоспвиробників.
Рама катка является универсальной,на неё можно установить рабочие органы измельчителя ППР-6 и грудобоя КЗК-6 и тем самым сэкономить ваши средства.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішній діаметр зубчастого кільця | 530 мм |
| Продуктивність | 5.4 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Транспортна швидкість | 15 км/год |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Виробник | Деметра |
| Діаметр вала | 52 мм |