





240 000 ₴
Проста в використанні конструкція,гідрофікована рама дозволяє обслуговувати подрібнювач лише 1 механізатору.
Особливості подрібнювача:
Матеріал ножа Сталь 45 (товщина 10 мм)
Водоналивний барабан
Надійна рама (товщина стінки – 8 мм)
Сталевий зварний кронштейн барабанів
Якісний метиз,клас міцності – 8,8
Роликовий сферичий підшипник 22309
Характеристики:
Продуктивність - 7,2-8 га
Ширина захвату – 6 м
Кількість рядів ножів - 8 (Кількість ножів у рядку 5,сумарна кількість ножів 120 шт)
Робоча швидкість - 10-15 км/рік
Транспортна швидкість 20 км/рік
Маса - 1800 кг
Агрегатується з тракторами від - 80 к. с.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 15 км/год |
| Транспортна швидкість | 20 км/год |
| Ширина захвату | 600 мм |
| Виробник | Деметра |
| Маса заповненого | 2350 кг |
| Маса порожнього агрегату | 1800 кг |