
130 000 ₴
Культиватор навісний КПН-4,2 призначений для міжрядного оброблення посівів кукурудзи, соняшника, кліщів та інших опалювальних культур, з повним підрізуванням бур'янів, якісним розпушуванням ґрунту з одночасним внесенням сипких мінеральних добрив (туків).
Паралельтерна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску та погумовані котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду, передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскорізальних односторонніх.
Переваги нашого культиватора:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Група | Середні |
| Ширина захвату | 4.2 м |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Швидкість руху (транспортна) | 15 км/год |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Мінімальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Вага | 770 кг |