




Відправка з 16 квітня 2026від 352 800 ₴
Завдяки своїй унікальній конструкції можливо обробляти всі види ґрунтів, виконувати розпушування верхнього шару ґрунту, розпушування пружною підошви, подрібнення грудок, оздоровлення ґрунтового профілю.
Глибокорозпушувач з робочою шириною до 5 м. Агрегат має широку варіативність оснащення: долотоподібні лапи, бічні ножі та ін. При цьому глибина обробки за бажанням клієнта знаходиться в межах від 25 до 65 див.
Конструкції глибокорозпушувачів ARK Group застосовані робочі органи, конструкція яких зарекомендувала себе найкращим чином. Серед усього іншого реалізована і така ефективна функція як можливість внесення твердих і рідких добрив на двох різних рівнях: 15 см і 35 див. Це дозволяє витягнути вологу знизу під висів насіння і покласти добрива двома шарами, щоб забезпечити належне харчування рослин по мірі розвитку кореневої системи.
| Робоча ширина, | 4000 мм |
| Транспортна ширина, | 4000 мм |
| Транспортна довжина, | 2900 мм |
| Робоча глибина обробки, | 15-65 см |
| Кількість робочих органів, | 9 шт |
| Рекомендована потужність трактора | 280-350 |
| Загальна вага | 2800-3180 |
| Lorem ipsum dolor | Lorem ipsum dolor |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |