
197 000 ₴
Культиватор КНРФ 4.2-04 ( 6 рядний) - призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив. Наявність транспортного пристрою дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення з розміром шириною 2,1 м.
Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів має збільшену жорсткість, що виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу грунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення. Атмосферна шина копіювального колеса забезпечує самоочищення в процесі роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фаворит |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Група | Середні |
| Продуктивність | 4.2 га/год |
| Ширина захвату | 4.2 м |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Швидкість руху (транспортна) | 15 км/год |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Мінімальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Вага | 770 кг |