Подарунок
270 000 ₴
Універсальна пневматична сівалка Весна-6 (VESNA-6) - призначений для точного посіву каліброваних насіння кукурудзи, соняшнику, сорго, сої, буряка, а також насіння кормових бобів, квасолі з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках .
Гідравлічна маркерна система - В подарнуок
Система контролю висіву - В подарунок
Доставка - Безкоштовно!
Сівалка - оснащена 2-х контурним приводом нової конструкції (надійний захист привода забезпечує роботу сівалки на полях засмічених рослинними залишками)
Просапна сівалка "Весна-6" від заводу Фаворит – це сучасний і ефективний агрегат для точного висіву широкого спектру просапних культур, таких як кукурудза, соняшник, соя, буряк та інші. Сівалка розроблена з урахуванням потреб сучасних фермерських господарств, гарантуючи високу продуктивність і якість посіву.
Сівалка "Весна-6" оснащена механізмом точного висіву, що дозволяє досягти рівномірного розподілу насіння з мінімальними відхиленнями. Спеціальна конструкція сошників забезпечує стабільний висів навіть на різних типах ґрунтів, дозволяючи досягти максимальної ефективності в полі.
Сівалка "Весна-6" – це ідеальний вибір для тих, хто цінує точність, надійність і ефективність у процесі висіву, забезпечуючи стабільний і високий урожай.
Висіваючий апарат сівалки забезпечує посів на кінцеву густоту, виключаючи застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами. Вал висівного апарату змонтований на підшипниках кочення, що зменшує втрату вакууму в камері харчування, забезпечуючи стабільну і надійну його роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 4.2 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 6 |
| Продуктивність | 4.5 га/год |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 30 л |
| Робоча швидкість | 9 км/год |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Сівалка універсальна пневматична ВЕСНА 6+система контролю висіву»