






760 000 ₴
Сівалка Mini-Till Mustang 4 метра від заводу Фаворит,
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина захвату | 4 мм |
| Продуктивність | 4.8 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 26 |
| Ширина міжрядь | 20 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 2000 л |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |