Подарунок210 000 ₴
Сівалка Весна-4 (VESNA-4) призначена для пунктирного висівання каліброваних і некаліброваних насіння кукурудзи, соняшнику, рицини, сорго, сої, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках.
Гідравлічна маркерна система - В подарнуок
Система контролю висіву - В подарунок
Доставка - Безкоштовно!
Сівалки точного висіву забезпечують посів на кінцеву густоту, виключаючи застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами.
Просапна сівалка "Весна-4" від заводу Фаворит – це компактний і ефективний агрегат для точного висіву просапних культур, таких як кукурудза, соняшник, соя та інші. Сівалка розроблена для невеликих та середніх фермерських господарств, забезпечуючи високу точність посіву та надійність у роботі.
Сівалка "Весна-4" обладнана висівними апаратами, які забезпечують точне дозування насіння і рівномірний його розподіл по ґрунту. Спеціальні сошники дозволяють працювати на різних типах ґрунтів, зберігаючи стабільну якість посіву навіть у складних умовах.
Сівалка "Весна-4" – це відмінний вибір для фермерів, які цінують точність, надійність та ефективність при посіві культур, забезпечуючи високу врожайність і мінімальні витрати на обслуговування.
Також можливий висів некаліброваного насіння, але в такому випадку точність буде прямо залежати від величини у розмірах і ступеня пошкодження посівного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2800 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 4 |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 30 л |
| Робоча швидкість | 8 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1270 кг |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сівалка універсальна пневматична Весна 4+Система контролю висіву»