





735 000 ₴
Сівалка зернова MUSTANG PRO 3.6 - призначена для рядового посіву (пшениці, брижі, ячменю, ячм’я, ячмінця, ячмінця, овавса), зернобобових (горих, соя, сю), дрібнозаних культур (рапс, гірчиця, льон) сирух і звичайних сирих насіння трав з одночасним внесенням мінеральних добрив по Технології NO-TILL.
Характерні особливості конструкції:
- Ширина захоплення - 3,6 м
- Маса - 4000 кілограмів
- Робоча швидкість - 7 км/год
- Подвійні пружини висіваючих секцій (роздавлення сосника до 165 кілограмів)
- Паралелограмна висяюча секція
- Прикатка на поворотній осі
- Всилена сница
- Нова повідкова група
- Збільшений бункер
- Варіатор зернової (0,8-480 кг/га),
- Варіатор туковий (25 до 200 кг/га).
- Кошти для дрібносемних культур - переналаштовування з зерна 1 хвилина
- Трактор от 82 л.с.
![]() |
Об’ єм Зерновий апарат має трировоподібну зубчасту котушку, яка забезпечує безперебійну подачу посівного матеріалу для сіяча. |
|
дисперсія - від 0,8 до 480 кілограмів / га. - для добрив від 25 до 200 кілограмів / га. |
![]() |
![]() |
Сялка обладнана Співачки зі зміщеними дисками з БОР-содержаючої сталі імпортного виробництва. Клімо виробника - гарантія якості |
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 50 мм |
| Ширина захвату | 3600 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 24 |
| Ширина міжрядь | 25 см |
| Робоча швидкість | 7 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| тиск на сошник | 165 кг |
| Вибір комплектації | |
| Комплектація | Базова комплектація |