Подарунок
325 000 ₴
НАВІСНА Сівалка зернотукова рядова Завод Фаворит «PONY» призначена для рядового посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, нут, чину, люпин) ріпаку, льону з одночасним внесенням в рядки, що засіваються, гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням ґрунту.
Сівалка може бути використана для посіву насіння інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння та нормами висіву.
Сівалка забезпечує посів на ґрунтах, підготовлених до посіву відповідно до вимог ГОСТ 26711.
Нахил поверхні поля не повинен перевищувати 8°. Поверхневий шар ґрунту перед посівом повинен бути вирівняний та розпушений. Ґрунт у шарі глибини загортання повинен бути дрібнокомкуватим: ваговий вміст грудок ґрунту розміром від 1 до 10мм повинен бути не менше 50%.
Після культивації поля необхідно почекати добу – для усадки ґрунту.
Великі камні і грудки розміром 30мм і більше не допускаються.
Поверхневий шар ґрунту не повинен мати скупчення бур’янів, соломистих та пожнивних залишків.
Для нормальної роботи сівалки необхідно, щоб вологість ґрунту не перевищувала:
Сівалка навісна гідрофікована, агрегатується з тракторами потужністю від 82 к.с.
Для застосування інтенсивної технології вирощування зернових культур сівалкою можна забезпечити посів з технологічною колією, перекриваючи відповідні висівні апарати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фаворит |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2400 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 17 |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сівалка навісна зернотукова варіаторна СЗФ-2400 Pony Фаворит»

1 440 ₴/комплект
Комплект семяпроводов на сівалки СЗ 3,6